Mal som viacero finančných poradcov, ale Marek je z nich najprofesionálnejší. Vždy mi dobre poradil a zabezpečil najvýhodnejšie produkty v oblasti hypotéky, poistenia života, poistenia majetku a investovania. Marekovi dôverujem už od roku 2006.
S Marekom spolupracujem už od roku 2007 je to človek na správnom mieste, vždy dobre poradí a dokáže nájsť to najvhodnejšie riešenie pre svojich „klientov“. Kedykoľvek sa na neho môžem s dôverou obrátiť a viem, že si nájde čas v jeho plnom kalendári.
Marek je pre mňa človek, ktorý vie čo robí, vie ako na to a je ústretový. Poznáme sa dlhé roky nakoľko sme spolu vyrastali ako sídliskoví chlapci. Jeho služby vo finančnej oblasti využívam už cez 15 rokov a musím povedať, že neraz som bol milo prekvapený s možnosťou riešenia pre mňa niekedy neriešiteľnej situácie.
Marek je môj dlhoročný poradca a myslím, že mi za tie roky dosť veľa pomohol či už so životným poistením, poistením auta alebo s tretím pilierom. A to nehovorím o jeho ochote. Kedykoľvek mu zavolám, že potrebujem s niečím pomôcť-poradit, vždy si vie nájsť čas aby mi pomohol.
Som veľmi spokojná s dlhoročnou spoluprácou s p. Juricom. Jeho odborné poradenstvo v oblasti financií a poistenia je na vysokej úrovni, má veľmi dobrý prehľad o aktuálnej situácii na finančnom trhu, v oblasti úverov… Mne osobne niekoľkokrát pomohol, či už pri vybavovaní hypotéky, refinancovania a aj pri poistení... Svedomito sa stará o svojich klientov. Za mňa môžem p.Juricu len odporučiť!
Mareka mi odporučila moja sestra a som spokojná. Obraciam sa na neho ohľadom financií už niekoľko rokov. Vie mi dobre poradiť, vysvetliť, odporučiť, prezistit, vybaviť...
S Marekom som za tie roky spolupráce veľmi spokojná, pretože mi pomohol v poistení mojich detí a v poistení mňa ako matky. Som spokojná aj s tým, že občas ideme spolu len tak na kávu a zaujíma sa aj o to, ako sa mám, ako sa mi darí. Je ľudský.
Mareka poznám dlhé roky. Už viac ako 15 rokov sa stará o moje financie, zmluvy, poistky. Všetky zámery súvisiace s investovaním s ním konzultujtem, pretože mu v tejto veci dôverujem. Zatiaľ mi vždy poradil správne. Jeho služby vrelo odporúčam.
Ak ste sa ešte neodvážili vkročiť do občas zradných a dravých vôd finančného sveta s minimom finančnej gramotnosti tak ako ja, tak Marek je ta práva a spoľahlivá pomocná ruka, ktorá vás ním bezpečne a rýchlo prevedie a pomože Vám zorientovať sa tam kde sa mnohí iní stratili.
Konečne chápem čo je to finančná gramotnosť a čo mám so svojou výplatou vlastne robiť. S € otázkami sa na Mareka obraciam už 7 rokov,
Poistky a úvery už predáva kadekto. Marek Jurica s ktorým si už tykám ma oproti môjmu bývalému poradcovi - predajcovi produktov zaujal aj tým, že mi vypracoval finančný plán aj v investovaní, vďaka ktorému mi bude vyplácaná “doživotná” renta - môj pasívny mesačný príjem 500€ od môjho 55 roku veku. Určite Marekovi zavolajte ešte dnes.
Pán Jurica mi pomohol k vytúženému vlastnému bývaniu a k zorientovaniu sa vo svojich produktoch. Bol profesionálny a trpezlivý, práve preto jeho služby odporúčam každému.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Prihláste sa k odberu článkov

Dvakrát do mesiaca si prečítajte tipy pre vašu peňaženku

spracovaním osobných údajov